Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Weryfikacji Informacji

APLIKACJA NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. WERYFIKACJI INFORMACJI

Pozyskanie rzetelnych informacji w obecnych czasach nie jest łatwym zadaniem. Weryfikacja, czy określona treść jest zgodna z prawdą wymaga ogromnej znajomości tematyki, której ów treść dotyczy. Naszym największym priorytetem w tworzeniu treści dla naszych czytelników jest rzetelność przekazywanych wiadomości, wszystko musi być wielokrotnie sprawdzone oraz potwierdzone.

Jako Specjalista ds. Weryfikacji Informacji będziesz jedną z najważniejszych osób. Dzięki Tobie nasi czytelnicy będą pewni, że treści, które otrzymują są zgodne z prawdą oraz rzetelne.

• Weryfikowanie otrzymanych informacji od redaktorów pod kątem prawdziwości danych i treści
    • Wsparcie członków redakcji w kwestii weryfikacji informacji

• Zaawansowana wiedza z zakresu tematyki inżynierii kosmicznej
    • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca weryfikowanie informacji z zakresu tematyki technicznej