Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Social Media – Twitter

APLIKACJA NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA – TWITTER

Nasze portale Social Media pozwalają na dotarcie do jeszcze większego grona osób. Pozwala nam to skuteczniej spełniać nasz główny cel – inspirację do rozwoju w dziedzinach inżynierii, a szczególnie kosmicznej. Regularne publikacje połączone z rzetelnością oraz dostępnością ich treści na wszystkich naszych platformach są dla nas szczególnie istotne.

Obecnie profil na platformie Twitter jest relatywnie nowy, oraz nie był prowadzony w sposób regularny. Pełni on rolę nie tylko dodatkowej tablicy informacyjnej dla naszych czytelników, ale również jako źródło newsów. Dodatkowo posiada dedykowany panel na naszej stronie głównej!

• Wyszukiwanie informacji na temat sektora kosmicznego oraz tematów pokrewnych w obrębie platformy Twitter
    • Weryfikowanie rzetelności oraz wartości merytorycznych znalezionych informacji
    • Projektowanie koncepcji posta lub wpisu
    • Korzystanie z funkcji “retweet” nowości na platformie