Aplikacja na stanowisko: Kierownik ds. Social Media

SpaceNext, praca zdalna, wolontariat.

SpaceNext jest jednym z największych portali o inżynierii kosmicznej w Polsce! Nasz cel jest jeden – dotrzeć z wiedzą i nowinkami technicznymi do jak największej ilości osób!


APLIKACJA NA STANOWISKO KIEROWNIK DS. SOCIAL MEDIA

Nasze portale Social Media pozwalają na dotarcie do jeszcze większego grona osób. Pozwala nam to skuteczniej spełniać nasz główny cel – inspirację do rozwoju w dziedzinach inżynierii, a szczególnie kosmicznej. Regularne publikacje połączone z rzetelnością oraz dostępnością ich treści na wszystkich naszych platformach są dla nas szczególnie istotne.

Obecnie prowadzimy nie tylko stronę internetową, ale również profile na portalach takich jak: Facebook, Instagram, Twitter czy LinkedIn.

Posiadając dużą ilość profili Social Media potrzebujemy osoby, która będzie nie tylko wspierała nas w ich rozwoju, ale również nadzorowała regularność publikowanych postów, weryfikowała zasięgi, oraz zarządzała osobami odpowiedzialnymi za określone profile.

Dołączając do nas otrzymasz szkolenie z zakresu podstawowej obsługi narzędzi i systemów, z których na co dzień korzystamy.

Z nami możesz zdobyć niezbędne doświadczenie, które pozwoli Ci się rozwijać w wybranym kierunku. W Stowarzyszeniu SpaceNext liczymy na ludzi, którzy są ambitni i chcą rozwijać nie tylko siebie, ale również innych tworząc kreatywne i inspirujące treści. Oferujemy możliwość awansu na wyższe stanowiska w wybranym dziale, przebranżowienie czy ewentualne bonusy za wyjątkową aktywność wewnątrz Stowarzyszenia.


OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie całym działem Social Media
  • Weryfikowanie sprawności działania wszystkich profili Social Media
  • Weryfikacja oraz analiza zasięgów
  • Przekazywanie uwag oraz porad w prowadzeniu profilu osobom za to odpowiedzialnym

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili Social Media
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Umiejętność pracy w zespole na bardzo wysokim poziomie

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Znajomość działania różnych portali społecznościowych
  • Umiejętność pozycjonowania postów

DODATKOWE WYMAGANIA:

  • Duża ilość czasu wolnegoTwoje dane osobowe są przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach procesu rekrutacji. Nie udostępniamy ich na zewnątrz, ani innym członkom stowarzyszenia poza zarządem oraz zespołem HR.

  Twoje imię: *

  Twoje nazwisko: *

  Twój adres e-mail: *

  Numer telefonu:

  Województwo: *

  Miasto: *

  Skąd dowiedziałeś/aś się o rekrutacji? *

  Imię i nazwisko osoby polecającej: * wypełnić tylko, gdy wybrano opcję "z polecenia".

  Co według Ciebie wprowadzisz do zespołu po dołączeniu? *

  Kilka zdań o sobie: *

  Wiek: *

  Poziom wykształcenia: *

  Załącznik (CV):

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: *

  * - W przypadku niepowodzenia sprawdź, czy formularza nie blokuje Twój antywirus, adblock lub ustawienia przeglądarki. Przyjmujemy również wiadomości wysłane ręcznie pod adres: [email protected]