Aplikacja na stanowisko: Członek Zwyczajny

SpaceNext, brak określonego trybu realizacji dodatkowych obowiązków, wolontariat.

APLIKACJA DO STOWARZYSZENIA JAKO CZŁONEK ZWYCZAJNY

Jeżeli chcesz nas wspierać, ale nie posiadasz umiejętności technicznych, czy specjalistycznej wiedzy – to stanowisko jest odpowiednie. Jako członek zwyczajny nie posiadasz żadnych dodatkowych obowiązków, oprócz tych, które są w kompetencji członka określonych w statucie.

Nie znalazłeś/aś stanowiska dla siebie? Opisz swoją propozycję tutaj: * wypełnij, jeśli chcesz sprawować stanowisko, które nie jest wymienione w obecnej rekrutacji.