Aplikacja na stanowisko: Redaktor serwisu

SpaceNext, praca zdalna, wolontariat.

SpaceNext jest jednym z największych portali o inżynierii kosmicznej w Polsce! Nasz cel jest jeden – dotrzeć z wiedzą i nowinkami technicznymi do jak największej ilości osób!

APLIKACJA NA STANOWISKO REDAKTORA SERWISU

Redakcja jest największym działem naszego stowarzyszenia. Odpowiada za wyszukiwanie, weryfikowanie, redagowanie i publikację informacji na naszej stronie internetowej. Dzięki artykułom krzewimy wiedzę oraz inspirujemy przyszłe pokolenia do wspólnego rozwoju sektora kosmicznego!

Obecnie redakcja skupia się na ogólnej tematyce inżynierii kosmicznej. Są to wątki takie jak: rozwój systemów rakietowych, satelitarnych czy badawczych. Tworzymy artykuły, które dotyczą każdego kraju i każdej organizacji – z nami zwiedzisz cały świat!

Nie będziemy od Ciebie wymagać znajomości CMS WordPress, który jest systemem publikacji treści na naszej stronie. Wszystkiego Cię nauczymy! Dołączając do nas otrzymasz szkolenie z zakresu podstawowej obsługi narzędzi i systemów, z których na co dzień korzystamy.

Z nami możesz zdobyć niezbędne doświadczenie, które pozwoli Ci się rozwijać w wybranym kierunku. W Stowarzyszeniu SpaceNext liczymy na ludzi, którzy są ambitni i chcą rozwijać nie tylko siebie, ale również innych tworząc kreatywne i inspirujące treści. Oferujemy możliwość awansu na wyższe stanowiska w wybranym dziale, przebranżowienie czy ewentualne bonusy za wyjątkową aktywność wewnątrz Stowarzyszenia.

OBOWIĄZKI:

    • Wyszukiwanie informacji na temat sektora kosmicznego oraz tematów pokrewnych
    • Weryfikowanie rzetelności oraz wartości merytorycznych znalezionych informacji
    • Projektowanie koncepcji artykułu
    • Tłumaczenie technicznego słownictwa z j.angielskiego na j.polski

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE:

    • Doświadczenie w pisaniu artykułów LUB doskonała znajomość j.polskiego
    • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca weryfikowanie informacji w języku technicznym oraz specjalistycznym z zakresu inż. kosmicznej

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

    • Nienaganna znajomość j.polskiego
    • Znajomość działania CMS WordPress z zakresu publikacji artykułów
    • Zaawansowana wiedza z zakresu tematyki inżynierii kosmicznej
    • Podstawy funkcjonowania systemów pozycjonowania SEO

DODATKOWE WYMAGANIA:

    • Tworzenie co najmniej jednego artykułu tygodniowo

Twoje dane osobowe są przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach procesu rekrutacji. Nie udostępniamy ich na zewnątrz, ani innym członkom stowarzyszenia poza zarządem oraz zespołem HR.

    Twoje imię: *

    Twoje nazwisko: *

    Twój adres e-mail: *

    Numer telefonu:

    Województwo: *

    Miasto: *

    Skąd dowiedziałeś/aś się o rekrutacji? *

    Imię i nazwisko osoby polecającej: * wypełnić tylko, gdy wybrano opcję "z polecenia".

    Co według Ciebie wprowadzisz do zespołu po dołączeniu? *

    Kilka zdań o sobie: *

    Wiek: *

    Poziom wykształcenia: *

    Załącznik (CV):

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: *