Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Korekty Językowej

APLIKACJA NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. KOREKTY JĘZYKOWEJ

Jako SpaceNext zawsze stawiamy na najwyższą jakość naszych publikacji, ważne jest dla nas to, aby każdy wpis czy artykuł był utworzony z jak największą precyzją językową. Czytelnik jest dla Nas najważniejszy, dlatego wymagamy od naszych redaktorów znajomości języka polskiego na wysokim poziomie.

Specjalista ds. Korekty Językowej dba o jakość naszych publikacji, weryfikując ich treść pod względem językowym jeszcze podczas ich tworzenia. Jest to niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie.

• Weryfikacja oraz nadzór artykułów czy publikacji na stronie głównej stowarzyszenia włącznie z profilami Social Media
    • Wsparcie językowe w trakcie pisania artykułów oraz postów

• Nienaganna znajomość j.polskiego

• Umiejętność pracy w zespole oraz przekazywania uwag