Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Human Resources (HR)

SpaceNext, praca zdalna, wolontariat.

SpaceNext jest jednym z największych portali o inżynierii kosmicznej w Polsce! Nasz cel jest jeden – dotrzeć z wiedzą i nowinkami technicznymi do jak największej ilości osób!

APLIKACJA NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. HUMAN RESOURCES (HR)

Dział HR w SpaceNext odpowiada za sprawną komunikację pomiędzy działami oraz rekrutację nowych członków. Realizuje również działania z zakresu weryfikacji sprawności funkcjonowania określonych działów oraz rozwiązywania konfliktów.

Jako Specjalista ds. HR będziesz wspierać zarząd Stowarzyszenia SpaceNext podczas procesu rekrutacji, odpowiadać za zarządzanie nowymi członkami zespołu HR oraz realizować pozostałe działania związane z tym działem.

Dołączając do nas otrzymasz szkolenie z zakresu podstawowej obsługi narzędzi i systemów, z których na co dzień korzystamy.

Z nami możesz zdobyć niezbędne doświadczenie, które pozwoli Ci się rozwijać w wybranym kierunku. W Stowarzyszeniu SpaceNext liczymy na ludzi, którzy są ambitni i chcą rozwijać nie tylko siebie, ale również innych tworząc kreatywne i inspirujące treści. Oferujemy możliwość awansu na wyższe stanowiska w wybranym dziale, przebranżowienie czy ewentualne bonusy za wyjątkową aktywność wewnątrz Stowarzyszenia.

OBOWIĄZKI:

    • Weryfikacja komunikacji między działami stowarzyszenia
    • Sprawne przekazywanie informacji od zarządu stowarzyszenia do pozostałych działów
    • Rozwiązywanie konfliktów w razie ich powstania
    • Pomoc w procesie rekrutacji
    • Zarządzanie nowymi członkami zespołu HR
    • Weryfikacja podejmowanych zadań przez określone działy oraz ich realizacji
    • Informowanie zarządu o postępie określonych prac

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi LUB zaawansowana wiedza w tym zakresie

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

    • Umiejętności miękkie
    • Zaawansowana wiedza z zakresu prowadzenia projektów

DODATKOWE WYMAGANIA:

    • Wsparcie członków stowarzyszenia w ramach podniesienia ich kompetencji oraz pewności siebie

Twoje dane osobowe są przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach procesu rekrutacji. Nie udostępniamy ich na zewnątrz, ani innym członkom stowarzyszenia poza zarządem oraz zespołem HR.

    Twoje imię: *

    Twoje nazwisko: *

    Twój adres e-mail: *

    Numer telefonu:

    Województwo: *

    Miasto: *

    Skąd dowiedziałeś/aś się o rekrutacji? *

    Imię i nazwisko osoby polecającej: * wypełnić tylko, gdy wybrano opcję "z polecenia".

    Co według Ciebie wprowadzisz do zespołu po dołączeniu? *

    Kilka zdań o sobie: *

    Wiek: *

    Poziom wykształcenia: *

    Załącznik (CV):

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: *