Aplikacja na stanowisko: Grafik

APLIKACJA NA STANOWISKO GRAFIK

Grafik w Stowarzyszeniu SpaceNext jest niezwykle istotny, nie tylko tworzy treści graficzne na różne wydarzenia, ale również wszelkiego rodzaju projekty. Osoba ta współpracuje równolegle ze wszystkimi działami stowarzyszenia.

Aktualnie zajęcie grafika polega na tworzeniu ilustracji, banerów, projektów promocyjnych oraz broszur informacyjnych.

• Tworzenie grafik z zakresu banerów, ilustracji, projektów promocyjnych oraz broszur informacyjnych

• Kreatywność
    • Dokładność oraz estetyka pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu